Sokoliarstvo a deti – Vzdelávanie

ASTUR – sokoliarsky dvor  s náučným parkom a  kolekciou dravých vtákov - od maličkej sovy až po veľkého orla, vznikol v roku 1998 na Hrade Červený Kameň. Našou činnosťou je aj vzdelávanie mládeže a napomáhanie ochrane dravých vtákov. V našom náučnom parku môžete vidieť vzácny čínsky strom Ginko, takmer tristoročnú Sekvoju, majestátnu štyristoročnú Lipu, Pagaštan konský a ďalšie. ASTUR sokoliarsky dvor s náučným parkom  pozýva škôlkarov, školákov, študentov, turistov a návštevníkov všetkých vekových kategórii do svojho areálu : 

Ak vaša škola nevie prísť k nám, naše dravce prídu k vám !

Výjazdová skupina so vzorkou dravcov, podľa vášho výberu, navštívi vašu školu, škôlku a pod. Letová ukážka s odborným komentárom je vhodná do vonkajších i vnútorných priestorov a pre všetky vekové kategórie. Od nášho vzniku v roku 1998 sme vzdelali tisíce detí, od roku 2004 až do roku 2020 sme organizovali  vzdelávacie sokoliarske tábory. 

►Prosím pre objednávky a bližšie informácie nás kontaktujte telefonicky :    0915 977 995    0904 214 743   alebo na  astur@astur.sk